Kommenteeri

Tore kingiidee

Sageli oleme kimbatuses tähtpäevade ja muude oluliste ning väärikate hetkede tähistamisel tähendusliku ja emotsionaalselt köitva kingituse leidmisel. Usun, et see on tuttav tunne paljudele ning oleme ennast korduvalt leidnud sellises olukorras. Siinkohal on nutikad kliendid meid juhatanud ühele mõttele, mida nüüd ka teistele huvilistele jagame.

Üsna mitmed meie kliendid on soovinud näha lauanõudel oma armsat ja kaunist kodu - kas pole tore mõte?  Hea, kui keegi veel sellest mõttest innustub, niimoodi on võimalus jäädvustada meile olulist kohta mitte ainult piltidel, aga ka igapäevases kasutuses olevatel praktilistel esemetel.

Kõige suurem väljakutse klientidele seni on olnud dekoratsiooni (pildi) valik, selle paigutus nõudele ning valiku tegemine paljude erinevate lauanõude mudelite hulgast. Tõepoolest, võimalused on väga mitmekesised, kuid Selleks oleme meie, et aidata teid oma kogemustega. Ühiselt jõuame parima võimaliku tulemuseni.

Kaunistatud lauanõud ise on mitme otstarbelised, see tähendab, et valminud tooteid saab kasutada nii dekoratsioonina (paigutada näiteks seinale), kui ka igapäevaste tarbeesemetena. Seega läheb kingitus igati asja ette ja mis kõige olulisem, see on praktiline. Mõistagi saab iga toote omanik lõpliku otstarbe ise välja mõelda ning selle üle otsustada. Tooted valmivad käsitööna ning on unikaalsed.

Lisatud on näidis ühest ilusast kodust, mille omanikult oleme avaldamiseks lahkesti nõusoleku saanud.

Head fantaasialendu!

Lisa kommentaar

Email again:
- CFE71ABC544DA32FE911978060D2D0D6