Oleme 2017. aastal loodud väike pereettevõte. Meie põhitegevusalaks on portselanimaal, mis valmib spetsiaalsetes ahjudes 820-kraadisel põletamisel ning on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks või kingitusteks oma lähedastele ja koostööpartneritele. Dekoreeritud lauanõud on masinpestavad.
Samuti maalime lõuendile õlimaali tehnikas kaunistamaks siseruume nii kodus kui ettevõtete kontoriruumides.
Päris uue tootena või teenusena oleme avastanud keraamiliste plaatide kaunistamise potrselanmaali tehnikas, mille kohta leiab rohkem teavet meie Blogis.

Meie tooted on jõudnud Eesti kõrval aeg-ajalt ka välisriikidesse (näiteks Lõuna Aafrika Vabariik, Soome, Rootsi, Holland, Ukraina, Venemaa ja Horvaatia).

Kliendid on küsinud teavet erinevatel suvistel laatadel kohtumiste vastu, siis vaata ka meie laada kalendrit.

Parema ülevaate saamiseks meie poolt pakutavast, oleme oma toodete näidised ülesse pannud poe alamlehele.

Meie jaoks on usaldus oluline!

Tooted

Meie looming valmib kohapeal kaupluses kunstniku pilgu ja käe läbi. Kujundame portselanist lauanõusid ning valmistame seinamaale klientidele südamelähedaste motiivide või armsaks saanud paikadega. Meie kujundatud lauanõud on masinpestavad.

Blogi 

Hoiame teid kursis meie tegemistega, aga ka uute toodete ja huvitavate ideedega.

Uuendatud 14.01.2019

Kontakt

Meiega saab ühendust märgitud kontaktidel. Kõik tooted on kordumatud, külastage kindlasti meid kaupluses. Soovime, et leiate omale tooted, mis paitavad hinge pikkade aastate jooksul ning on kordumatud.
Mälestus kogu eluks
- CFE71ABC544DA32FE911978060D2D0D6